"Aktywne wakacje"

„Aktywne wakacje"

Kategoria: "Aktywne wakacje"
Opublikowano: wtorek, 25, październik 2016
Lucyna

Przedmiotem zadania publicznego pt. „Aktywne wakacje” było zapewnienie uczniom szkół ponadgimnazjalnych z Nakła nad Notecią, możliwości korzystania z Krytej Pływalni „NAQUARIUS” w Nakle nad Notecią w okresie wakacyjnym w roku 2016.

Fundacja Staszica, dzięki uzyskanemu dofinansowaniu ze środków Powiatu Nakielskiego zrealizowała zakup i przekazała 35-stu uczniom, wskazanym przez pedagogów szkół ponadgimnazjalnych z Nakła nad Notecią (LO im. Bolesława Krzywoustego, ZSŻŚ, ZSP im. S. Staszica), 6-godzinne karnety do wykorzystania w okresie wakacyjnym na Krytej Pływalni „Naquarius”. 

Czytaj więcej...

Wręczenie karnetów

Kategoria: "Aktywne wakacje"
Opublikowano: czwartek, 30, czerwiec 2016
Daniel

W dniu zakończenia roku szkolnego uczniowie ZSP im. S. Staszica odebrali karnety na basen w ramach projektu Fundacji Staszica „Aktywne Wakacje”, dofinansowanego ze środków Starostwa Powiatu Nakielskiego. Nauczyciel wychowania fizycznego i ratownik wodny pan Michał Stachowski przeprowadził jednocześnie instruktaż bezpiecznego korzystania z basenu.

Czytaj więcej...

Informacje o karnetach na basen

Kategoria: "Aktywne wakacje"
Opublikowano: środa, 22, czerwiec 2016
Daniel

W czwartek 23 czerwca 2016 roku o godz. 12:00 zostanie wywieszona na drzwiach od pokoju Pani Pedagog lista osób, które otrzymają karnety na basen. Natomiast wręczenie karnetów odbędzie się w piątek 24 czerwca 2016 roku o godz. 9:00 w sali nr 12.

Czytaj więcej...

Karnety na basen

Kategoria: "Aktywne wakacje"
Opublikowano: środa, 15, czerwiec 2016
Lucyna

Fundacja Staszica realizuje projekt dofinansowany przez Starostwo Powiatu Nakielskiego „Aktywne Wakacje”, w ramach którego w okresie wakacyjnym młodzież nakielskich szkół ponadgimnazjalnych:

Czytaj więcej...

Opis projektu

Kategoria: "Aktywne wakacje"
Opublikowano: piątek, 26, luty 2016
Daniel

Przedmiotem zadania publicznego jest zapewnienie uczniom szkół ponadgimnazjalnych z Nakła nad Notecią, którzy ze względu na niski status finansowy nie mają możliwości uprawiania sportów wodnych – pływania, możliwości korzystania z Krytej Pływalni „NAQUARIUS” w Nakle nad Notecią w okresie wakacyjnym.

Czytaj więcej...