"Film jest sztuką!"

Finał projektu Fundacji Staszica „Film jest sztuką”

Kategoria: "Film jest sztuką!"
Opublikowano: poniedziałek, 31, październik 2016
Daniel

W dniu 27 października w auli ZSP im. Staszica odbyła się premiera filmu „Zabytki Nakła nad Notecią”. Na premierę filmu przybył dyrektor szkoły pan Michał Hopfinger, który podziękował wolontariuszom fundacji za ich zaangażowanie i wkład w działania na rzecz szkoły. Zachęcał również uczniów do angażowania się i pomoc w realizacji projektów Fundacji Staszica.

Czytaj więcej...

Warsztaty

Kategoria: "Film jest sztuką!"
Opublikowano: poniedziałek, 20, czerwiec 2016
Daniel

Zakończyła się część warsztatowa projektu. Zajęcia z obróbki filmów przeprowadził członek Rady Fundacji Staszica pan Daniel Chudziński, absolwent Technikum Informatycznego w Staszicu, a obecnie student informatyki i pracownik firmy branży IT.

Teraz uczestnicy projektu samodzielnie, za pomocą własnych smartfonów nakręcą materiał do filmu o zabytkach Nakła.

Czytaj więcej...

Zajęcia z obróbki materiałów filmowych

Kategoria: "Film jest sztuką!"
Opublikowano: wtorek, 07, czerwiec 2016
Daniel

Informujemy, że Fundacja Wspierania Edukacji im. ks. Stanisława Staszica realizuje projekt dofinansowany przez Gminę Nakło nad Notecią

"FILM JEST SZTUKĄ!"

Czytaj więcej...

Opis projektu

Kategoria: "Film jest sztuką!"
Opublikowano: piątek, 26, luty 2016
Daniel

Projekt pt. „Film jest sztuką” zakłada rozwijanie pasji młodzieży związanej ze sztuka filmową oraz ukazanie piękna architektury budynków nakielskich, poprzez realizację trzech kluczowych elementów:

1. Przeprowadzenie warsztatów z obróbki i przygotowania materiałów filmowych przy wykorzystaniu własnego smartfona przez wolontariusza Fundacji absolwenta technikum informatycznego, studenta informatyki pana Daniela Chudzińskiego.
2. Przygotowanie przez uczniów filmu dokumentalnego o zabytkach Nakła nad Notecią, zawierającego opis architektury, w kontekście historycznym dziejów miasta.

Czytaj więcej...