"Staż w Ośrodku WDW Rewita w Unieściu"

Relacja z Unieścia!

Kategoria: "Staż w Ośrodku WDW Rewita w Unieściu"
Opublikowano: wtorek, 26, lipiec 2016
Lucyna

Mija połowa okresu staży zorganizowanych w Unieściu dla uczniów ZSP im. S. Staszica w Nakle nad Notecią. Po czterech tygodniach Oliwię zmieniła Kaja, a po sześciu tygodniach Marysia przejęła obowiązki po Kasi.

Dziewczyny są animatorkami czasu wolnego dzieci i dorosłych w jednym z nadmorskich ośrodku wypoczynkowym.

W najbliższy weekend nastąpi kolejna wymiana stażystów. Staże zakończą się 9 września.

Organizatorami staży jest Fundacja Staszica i Firma Servitour przy współpracy Firmy MagTravel.

Czytaj więcej...

Staż w WDW Rewita w Unieściu – zakończony

Kategoria: "Staż w Ośrodku WDW Rewita w Unieściu"
Opublikowano: niedziela, 13, wrzesień 2015
Daniel

5-go września zakończył się 12 tygodniowy projekt Fundacji Staszica i firmy Servitour. 

W przedsięwzięciu uczestniczyło dziewięcioro uczniów ZSP im. S. Staszica, którzy poświęcili swój czas wakacyjny, by odbyć staż w ośrodku WDW Rewita w Unieściu, jako animatorzy czasu wolnego. Młodzież sama podejmowała decyzję, jak długo chce odbywać staż. Najdłuższy staż trwał 10 tygodni, a najkrótszy jeden tydzień. Firma Servitour umożliwiła uczniom odbywanie stażu w ośrodku w Unieściu. Zapewniła zakwaterowanie i profesjonalną opiekę koordynatora. Fundacja Staszica zagwarantowała uczestnikom bezpieczne dojazdy i powroty ze zmian turnusowych, (wolontariusze pokonali w sumie 5830 km) oraz stypendia stażowe w wysokości 153,10 zł na osobę za tydzień. 

Czytaj więcej...

Ostatni tydzień stażu

Kategoria: "Staż w Ośrodku WDW Rewita w Unieściu"
Opublikowano: poniedziałek, 31, sierpień 2015
Daniel

Rozpoczął się ostatni tydzień stażu w WDW Rewita w Unieściu, organizowany przez naszą Fundację i firmę Servitour. Dla młodzieży, która zajmowała się animacją czasu wolnego dzieci i dorosłych, był to okres wytężonej pracy, ale również zabawy i wypoczynku. Relacje uczestników zamieścimy po zakończeniu staży.

Więcej zdjęć w galerii!

Relacja ze stażu w Unieściu

Kategoria: "Staż w Ośrodku WDW Rewita w Unieściu"
Opublikowano: środa, 24, czerwiec 2015
Daniel

Każdy dzień rozpoczynamy od gier i zabaw małego wczasowicza. Organizujemy zajęcia takie jak malowanie twarzy, zawody rodzinne, konkursy plastyczne. W każdy wtorek i piątek prowadzimy dni tematyczne, dzień Indianina lub dzień pirata. Równolegle w ciągu dnia odbywają się zajęcia dla dorosłych, gimnastyka, rzutki, boccia i siatkówka plażowa. Każdego wieczoru o godz. 20.00 przygotowujemy Mini Disco, na którym gra DJ Wazon, a po nim zależnie od dnia jest wieczorek taneczny, wieczór filmowy, ognisko lub karaoke.

Atmosfera w pracy jest przyjemna, w przeciwieństwie do pogody, która nas nie rozpieszcza. Jedynie pierwsze dwa dni były ciepłe i słoneczne.

Materiał: Jagoda Król

Staż w Unieściu rozpoczęty!

Kategoria: "Staż w Ośrodku WDW Rewita w Unieściu"
Opublikowano: sobota, 13, czerwiec 2015

13 czerwca czwórka uczniów ZSP im. S. Staszica z technikum kształcącego w zawodzie technik obsługi turystyki: Jagoda Król, Sonia Łukaszewska, Roksana Poznańska i Maciej Wawrzon, rozpoczęli staż realizowany przez Firmę SERWITOUR i wspierany przez Fundację Staszica w Ośrodku wypoczynkowym WDW Rewita w Unieściu.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…