Kolejny erasmus oceniony pozytywnie

Kategoria: 2018 Opublikowano: czwartek, 07, czerwiec 2018 Krzychu

era2

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji – Narodowa Agencja Programu Erasmus+ (NA) informuje, że została zakończona ocena wniosków złożonych w ramach Akcji 1. w sektorze Kształcenie i Szkolenia Zawodowe w roku 2018.


Otrzymaliśmy informację, że wniosek Fundacji Staszica „Professional practice is your chance!”, został oceniony pozytywnie, ale z powodu ograniczonych możliwości finansowania został zakwalifikowany na listę rezerwową. „Professional practice is your chance!, to blisko dwuletni projekt staży dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią i  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Więcborku, które realizowane będą przy współpracy z Euromind Projets Sevilla w przedsiębiorstwach w Hiszpanii oraz zakładający mobilność nauczycieli realizowany przy współpracy naszego portugalskiego partnera Casa da Educacao.


Mamy nadzieję, że podobnie jak w przypadku realizowanego projektu „Dobry projekt – dobra szkoła”, projekt uzyska dofinansowanie ze środków POWER.

 


Wartość projektu: 106 410,00 Euro

Odsłony: 90