Opis projektu

Kategoria: "Z nurtem i pod prąd - w drugą stronę rzeki" Opublikowano: piątek, 26, luty 2016 Daniel

Projekt składa się z trzech elementów:

1. Zorganizowanie i przeprowadzenie dwóch dwudniowych (weekendowych) spływów kajakowych po rzece Noteć dla uczniów szkół ponad gimnazjalnych z powiatu nakielskiego. Noclegi w trakcie spływów odbędą się pod namiotami. Oby dwa spływy odbędą się na trasie Nakło-Osiek-Nakło, z noclegiem pod namiotami przy skansenie w Osieku.

2. Przygotowanie i stworzenie przez uczniów albumu „Z nurtem i pod prąd-w drugą stronę rzeki”, zawierającego zdjęcia zrobione podczas spływu. Zostanie on przekazany uczestnikom projektu.

3. Przygotowanie i stworzenie przez uczniów dwóch videorelacji z każdego ze spływów. Zostaną one zamieszczone na stronie Fundacji i udostępnione lokalnym mediom internetowym.

Relacja ze spływów w formie audio zostanie przekazana do Radia Nakło 107,50 FM.

W projekcie wezmą udział uczniowie z minimum dwóch szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu nakielskiego. Informacja o realizacji poszczególnych elementów projektu /zbieranie uczestników, informacje o zrealizacji/ będą przekazywane do wszystkich szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu nakielskiego. Noclegi w trakcie akcji sportowych odbędą się pod namiotami, którymi dysponuje Fundacja. Do przewozu bagaży zostaną wykorzystane prywatne samochody członków zarządu. Każdy uczestnik otrzyma koszulkę projektową.

Harmonogram rzeczowy zadania:

Odsłony: 210